Innotek

W katalogu produktów marki Innotek® znajdziesz zarówno tanie i niezwykle proste w obsłudze obroże elektroniczne do tresury psów jak i bardziej zaawansowane wersje obroży serii Ranger do zastosowań profesjonalnych. Uzupełnieniem oferty są obroże antyszczekowe, w tym również zasilane akumulatorkiem i obroże elektroniczne pracujące w systemach niewidocznych ogrodzeń.

  • Ogrodzenie INNHF-25WE

    Elektryczny pastuch dla psa marki Innotek INNHF-25WE to jeden z prostszych systemów dostępnych na rynku. System oferuje uproszczony model regulacji szerokości strefy za pomocą jednego, wspólnego pokrętła zarówno dla strefy ostrzegania, jak i dla strefy impulsu. Brak możliwości ustawienia siły impulsu w obroży.

  • Ogrodzenie INNSD-2100E

    Zestaw niewidzialnego ogrodzenia dla psów Innotek INNSD-2100E to jeden z najlepszych produktów marki w dziedzinie elektronicznych pastuchów. Obroża na akumulatorek, podtrzymanie zasilania w centralce. Dodatkowe przypomnienie o ładowaniu obroży.

  • Ochrona zapachowa SSScat

    SSSCat to urządzenie dzięki któremu twoje kwiaty na parapecie lub roślinność doniczkowa w oranżerii będzie zabezpieczona przed kotami. Wbudowany elektroniczny detektor wyzwala zapach w momencie wykrycia ruchu w pobliżu SSScat, odstraszając nieprzyjemną dla kota wonią.