Witamy

Nasza oferta niewidocznych ogrodzeń ogrodowych stanowi odpowiedź na często zadawane pytania: Jak pogodzić piękny ogród ze szczęśliwym pupilem? Co zrobić aby nasze krzaki nie były obsikiwane i podgryzane? Jak ochronić piękny trawnik przed obecnością psa ? Co zrobić kiedy pies ucieka podkopując się pod ogrodzeniem lub rozplątując siatkę?

Jak wiadomo niesforny pies lub kot potrafi podczas zabawy w ogrodzie dokonać zniszczeń, których efekty często przyprawiają nie tylko o poważny ból głowy, ale również wiążą się z dużymi wydatkami. Niejednokrotnie przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, organizacji kolejnej rabaty kwiatowej czy oczka wodnego stoimy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta ? W ten sposób nawet piękne ogrody w które inwestujemy nie tylko pieniądze ale też własny cenny czas często nabierają cech niepotrzebnie "zapłotkowanych" przestrzeni czy w różny inny sposób stają się oszpecone zagrodzeniami lub typowymi pastuchami elektrycznymi które działają nie tylko na psy ale i na ludzi.

Tak być jednak nie musi ! Rozwiązanie okazuje się nie tylko proste, ale również możliwe do wprowadzenia niemal w każdym ogrodzie, w dowolnym momencie - zarówno podczas jego zakładania jak i również wtedy kiedy ogród już został zorganizowany i jest dewastowany przez zwierzęta.

Zarówno problemy związane z poruszaniem się zwierząt w ogrodzie jak i przypadki ich ucieczek poza teren działki można w szybki i skuteczny sposób rozwiązać za pomocą instalacji jednego z niewidocznych ogrodzeń elektronicznych dla psa lub kota.

Co uzyskujemy instalując tego typu ogrodzenie?

  • Minimalizujemy ryzyko opuszczenia terenu przez naszego pupila,
  • Zapewniamy odpowiednią ochronę wybranych części ogrodu (pojedyncze rabaty, oczka wodne, piaskownice itp),
  • A przede wszystkim: Nie ograniczamy niepotrzebnie swobody naszego pupila budując płoty, kojce czy wiążąc psa na łańcuchu!


Sprawdź jak szybka może być prawidłowa i skuteczna tresura psa w kierunku eliminacji niechcianych zachowań w Twoim ogrodzie.

Więcej informacji odnośnie instalacji takich systemów znajdziesz na kolejnych stronach.

W związku z dużą ilością zapytań od naszych klientów, którzy są w fazie planowania ogrodu poszukujemy kolejnych regionalnych Partnerów do dystrybucji i montażu niewidzialnych ogrodzeń na terenie kraju.

Powiększając swoją ofertę o tego typu systemy możesz zyskać przewagę nad konkurencją i zapewnić sobie dodatkowe dochody związane z projektowaniem i wykonywaniem ogrodów!
Zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę dla Nowych Partnerów!


Zobacz również:


Obroża antyszczekowa Obroża elektroniczna