O nas

Nasza firma istnieje od 2007 roku. Od samego początku zajmuje się importem oraz hurtową sprzedażą elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów.

 

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak: obroża elektryczna do tresury psa, elektroniczna obroża antyszczekowa czy elektroniczne obroże pracujące w systemach typu niewidoczne ogrodzenie, które są rozwinięciem klasycznych systemów znanych powszechnie jako elektryczny pastuch.

 

W naszej ofercie hurtowej znajdą Państwo różnorodną gamę artykułów do amatorskiej lub zawodowej tresury i szkolenia psów oraz kotów. Oferujemy szeroki wybór urządzeń począwszy od produktów widniejących w powyższym katalogu, a skończywszy na akcesoriach i elementach zapasowych do oferowanych systemów.


W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania takich producentów jak: PetSafe, Innotek, SportDOG, Multivet, Num’Axes, PAC, Dogtra, Martin System, Geodog, Loc8tor, DT Systems i LACME.


Mamy nadzieję, że katalog, przybliży Państwu gamę produktów oferowanych przez EasyPet. W przypadku dodatkowych pytań, nasi konsultanci pomogą Państwu dobrać najbardziej odpowiedni system do danej sytuacji jak i konkretnego psa, a także udzielą szczegółowych informacji odnośnie instalacji systemu typu elektryczny pastuch - niewidoczne ogrodzenie dla psa.